Į šaldytuvą įdėkit tualetinio popieriaus ritinėlį: rezultatas nustebins

Laisvalaikis

Ar esate girdėję apie tendenciją dėti tualetinį popierių į šaldytuvą? Paaiškinsime, kaip tai veikia, ir leisime jums nuspręsti, ar verta ją išbandyti.

 

Socialinė žiniasklaida yra nuostabus dalykas. Ji leidžia mums bendrauti su žmonėmis visame pasaulyje, skleisti tikslus, siūlyti paramą ir skatinti vieni kitus dėti tualetinį popierių į šaldytuvus.

Tai tiesa. Pastaruoju metu žmonės socialinėje žiniasklaidoje pataria pakeisti tą dėžutę geriamosios sodos, esančią šaldytuvo gale, tualetinio popieriaus ritinėliu, rašoma familyhandyman.com.

Ar šis keistas triukas veikia? Paklausėme virtuvės ir buitinės technikos ekspertų, ką sako profesionalai!

Kodėl tualetinį popierių reikia dėti į šaldytuvą?

„Honest Food Talks“ redaktorius Ruizas Asri teigia, kad šis triukas susijęs su tualetinio popieriaus sugeriamumu.

 

„Drėgmę šaldytuve dažnai sukelia pelėsį ir nemalonų kvapą“, – sako R. Asri. Tualetinis popierius sugeria drėgmės perteklių ir nemalonius kvapus.

Nuorodų apie tualetinį popierių šaldytuve galima rasti dar 2015 m. Tačiau panašu, kad specialus jo naudojimas kaip kvapų sugerėjo yra naujesnis ir išplito per pastaruosius metus, kai „TikTok“ ir „Facebook“ pasirodė tokių vaizdo įrašų.

 

 

 

Ar tai veikia?

Taip – iki tam tikros ribos. Nors jis sugeria kvapus, kitos galimybės yra efektyvesnės, užima mažiau vietos šaldytuve ir sukelia mažiau keistų svečių žvilgsnių.

 

Kalbėjomės su vienu žmogumi, išbandžiusiu TP techniką. Amy iš tinklalapio AmyandRose.com, pastebėjo, kad šaldytuve tvyro žuvies kvapas. Jos dukra pasiūlė jai išbandyti tualetinio popieriaus triuką. Ar tai pavyko?

„Mano patirtis rodo, kad šiek tiek“, – sako ji. Tačiau yra vienas niuansas – tai tik laikinas sprendimas.

Alternatyvios šaldytuvo kvapų naikinimo priemonės

Taigi, jei norite ko nors ilgiau veikiančio ir užimančio mažiau vietos, štai keletas alternatyvių kovos su nemaloniais kvapais strategijų:

Maistinė soda

Dauguma JAV namų ūkių naudoja maistinę sodą. Ji paplito XX a. septintajame dešimtmetyje, kai gamintojas „Arm & Hammer“ ją reklamavo kaip ekologišką cheminių valymo priemonių alternatyvą.

1994 m. laikraštis „Los Angeles Times“ pranešė, kad „greičiausiai daugiau šaldytuvų turi valgomosios sodos nei veikiančių elektros lempučių“.

 

Valgomoji soda yra bazinė medžiaga, o tai reiškia, kad ji neutralizuoja rūgštis. Kadangi dauguma kvapų yra rūgštiniai, ji gali išnaikinti kvapą pačiame jo šaltinyje.

Sodai sąveikaujant su daugiau rūgščių, ji tampa mažiau veiksminga. Daugumai žmonių ją reiktų pakeisti kas tris mėnesius.

Vanilės ekstraktas

Tiems, kurie nori malonesnio kvapo, ypač prie maisto, Asri siūlo itin saldžią rekomendaciją.

„Pamirkykite vatos gumulėlį vanilės ekstrakte ir padėkite jį į šaldytuvą“, – sako jis, – „Tai padeda kovoti su blogais kvapais ir šaldytuvas kvepia kaip kepyklėlė.“

 

www.tv3.lt

Įdomybės.lt